Wydarzenia_szkolne

Nasi_stypendysci
Nasi stypendyści

Miło jest nam poinformować, iż siedem osób – uczniów technikum, spełniło warunki, by otrzymać stypendium za wysokie wyniki w nauce.

Miedzynarodowe_Targi_Reklamy_Poligrafii
Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii

W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 1-3 lutego w Nadarzynie koło Warszawy.

Pamietajac_Babciach_Dziadkach
Pamiętając o Babciach i Dziadkach

19 stycznia b.r. nasza młodzież należąca do szkolnego zespołu muzycznego odwiedziła podopiecznych Zespołu Opiekuńczo-Leczniczego oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu.

Erasmus_Zespole_Szkol_Reszlu
Erasmus+ w Zespole Szkół w Reszlu

Od roku 2021 jesteśmy beneficjentem programu Unii Europejskiej Erasmus+ i otrzymaliśmy akredytację na 3 lata. Grant przyznany w pierwszym roku w wysokości 14.460 euro został przeznaczony na realizację celów projektu poprzez udział pięciu nauczycieli w metodycznych kursach zagranicznych we Włoszech.

Spotkanie_przedswiateczne
Spotkanie przedświąteczne

W przeddzień przerwy świątecznej 22 grudnia 2022 o godzinie 9:00 społeczność szkolna naszego Zespołu Szkół zebrała się w sali gimnastycznej na wspólnym przeżywaniu nadchodzących narodzin Dzieciątka Jezus. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego śpiewu kolęd.

przedswiateczna_wizyta_Schronisku_dla_Zwierzat_Pudwagach
Z przedświąteczną wizytą w Schronisku dla Zwierząt w Pudwągach

Ci, którzy śledzą naszą stronę i zaglądają tutaj na bieżąco, zapewne doskonale pamiętają, iż w ostatnim czasie zbieraliśmy fundusze na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Pudwągach. Dzięki naszej wspaniałej młodzieży podczas „Świąt z Filmem” oraz kiermaszu ciast udało się zebrać niebagatelną kwotę 856,44 złotych.

Pamietajac_bliznich
Pamiętając o bliźnich

Okres świąt Bożego Narodzenia bez wątpienia każdemu z nas kojarzy się z ciepłem, miłością a przede wszystkim z rodziną. Niebawem spotkamy się z bliskimi, a nasze domy i serca zacznie wypełniać świąteczny klimat. Musimy jednak niestety pamiętać, że nie dla każdego będzie to magiczny czas.

Powiatowe_rozgrywki_halowej_pilki_noznej
Powiatowe rozgrywki halowej piłki nożnej

19 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotwicza" w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

cyberprzemoc Bohateron
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Liceum Ogólnokształcące

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu