Internat

Dzien_Chlopaka
Dzień Chłopaka

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodziliśmy w naszym Internacie na dzień przed datą w kalendarzu, czym sprawiłyśmy naszym chłopcom wielką niespodziankę.

Pozegnanie_maturzystow_internacie
Pożegnanie maturzystów w internacie

Ostatnie wspólne chwile spędziliśmy przy grillu w fantastycznej atmosferze, były rozmowy, wspomnienia i wzruszenie zakończone słodką niespodzianką oraz drobnym pamiątkowym upominkiem.

Dzien_Kobiet_internacie
Dzień Kobiet w internacie

W dniach od 7 do 9 marca w internacie odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez MRI. W ciągu tych 3 dni odbył się konkurs ,,1 z 10” w którym były przewidziane nagrody w postaci talonów na pizzę.

Otrzesiny
Otrzęsiny

Dnia 17.10.2021 odbyły się w internacie otrzęsiny klas pierwszych. Przywitanie klas pierwszych w społeczności internackiej zorganizowało MRI (młodzieżowa rada internatu) z pomocą innych mieszkańców internatu.

Olsztynska_Szachowa_Liga_Szkolna
Olsztyńska Szachowa Liga Szkolna

Czterech zawodników internackiego koła szachowego w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu wzięło udział w 1. kolejce olsztyńskiej ligi szachowej.

Jak_integracja_to_Dzien_Chlopaka
Jak integracja to Dzień Chłopaka

Tegoroczny Dzień Chłopaka spędziliśmy w internacie w niezwykle miłej atmosferze. Udział mieszkańców w grach zaproponowanych przez przedstawicieli samorządu internatu pozwolił na stworzenie miłej atmosfery.

Internacki_chrzest_klas_pierwszych
Internacki chrzest klas pierwszych

Uroczyste przyjęcie nowych mieszkańców stało się tradycją naszego internatu. Również i w tym roku wychowawcy wraz z Młodzieżową Radą Internatu zadbali o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. A wszystko po to, by przełamać bariery miedzy młodzieżą klas pierwszych a starszymi mieszkańcami.

JESIENNY_TURNIEJ_TENISA_STOLOWEGO
JESIENNY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO

Po raz kolejny wychowankowie naszego internatu mogli zmierzyć się w rywalizacji sportowej podczas Jesiennego Turnieju w Tenisa Stołowego. Zawody zostały zorganizowane w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców.

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu