Po godzinach

Po_godzinach

Poza godzinami realizowanego stażu zawodowego w ramach programu ERASMUS+ skupiliśmy się m. in. na zbieraniu plastiku i ochronie roślinności. Aktywnie sprzątaliśmy plaże i tereny zielone, usuwając plastikowe odpady. Równocześnie, uczestniczyliśmy w programach ochrony roślin, ucząc się o bioróżnorodności i pielęgnując ekosystemy. Dzięki temu doświadczeniu zwiększyliśmy naszą świadomość ekologiczną i zdobyliśmy praktyczne umiejętności ochrony środowiska.

Bliskie spotkania z językiem angielskim na Malcie

Bliskie_spotkania_jezykiem_angielskim_na_Malcie

Z pozoru, szkoła to domena nauki uczniów. O, jakże to mylny stereotyp. Nauczyciele również się uczą. I to nie tylko tego, co potrzebne do nauczania, ale też wielu kompetencji dla rozwoju osobistego i społecznego. Takie możliwości stwarza i daje program ERASMUS Plus.

Zajęcia z języka greckiego

Zajecia_jezyka_greckiego

W trakcie stażu zawodowego uczestniczyliśmy w zajęciach z języka greckiego oraz angielskiego, gdzie zdobyliśmy podstawową wiedzę językową przydatną w naszych zawodach. Oprócz tego, mieliśmy również możliwość poznać specjalistyczne wyrażenia i zwroty, dostosowane do naszych konkretnych branż.

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu