Wydarzenia_szkolne

grudnia_naszym_Zespole
6 grudnia w naszym Zespole

W dniu imienin św. Mikołaja samorząd uczniowski przygotował dla społeczności szkolnej pokaz świątecznych filmów. Tego dnia odbył się również kiermasz słodkości - babeczek i ciast upieczonych przez naszych uzdolnionych kulinarnie uczniów.

Kampania_„_Biala_Wstazka”
Kampania „Biała Wstążka”

Kampania „Biała Wstążka”to największa na świecie kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w ponad 55 krajach. Kampania została stworzona przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu rozpoczęcie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

Swiateczna_walka_karpia_–_wewnetrzny_turniej_Kola_Gier_Bez_Pradu
Świąteczna walka o karpia – wewnętrzny turniej Koła Gier Bez Prądu

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia i potrzebą spędzania czasu w gronie najbliższych, nasza rodzina Koła Gier Bez Prądu postanowiła zorganizować wewnętrzny turniej „Świąteczna walka o karpia”.

ANDRZEJKI_2023
ANDRZEJKI 2023

Dnia 30 listopada w naszej szkole samorząd przygotował dla społeczności uczniowskiej serię wróżb. A ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej imprezy andrzejkowej, nasza młodzież mogła skorzystać z takich propozycji jak: wróżenie z kart wyroczni i losowania wróżb

Ogolnopolski_Konkurs_Jezyka_Angielskiego_„_Forget_me_not”
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forget-me-not”

Nasi uczniowie mają ogromną wiedzę i umiejętności językowe! Dowodem na to są świetne wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Forget-me-not”, który się odbył 14 listopada 2023 r. w naszym Zespole Szkół.

Andrzejkowy_turniej_pilke_siatkowa
Andrzejkowy turniej w piłkę siatkowa

Dnia 28 listopada odbył się międzyszkolny turniej andrzejkowy, których organizatorem była szkoła PCE w Kętrzynie. Był to turniej drużyn mieszanych: 3 dziewczyny i 3 chłopców.

Najlepsi_uczniowie_odebrali_dyplomy_Stypendium_Prezesa_Rady_Ministrow
Najlepsi uczniowie odebrali dyplomy Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki

Oddajac_krew_ratujemy_czyjes_zycie
Oddając krew ratujemy czyjeś życie

Co roku w dniach od 22 do 26 listopada obchodzony jest Dzień Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. To wyjątkowy moment, aby wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy bez wahania dzielą się swoją krwią, ratując zdrowie i życie drugiego człowieka.

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu