Strona Rekrutacji Kandydatów do Zespołu Szkół w Reszlu>>

Wydarzenia_szkolne

Sukces_naszych_szachistow_podczas_Olsztynskiej_Szachowej_Ligi_Szkolnej
Sukces naszych szachistów podczas Olsztyńskiej Szachowej Ligi Szkolnej

W sobotę 7 maja 2022 r. odbyła się ostatnia siódmakolejka Olsztyńskiej Szachowej Ligi Szkolnej. Zawody odbywały się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie i trwały od października 2021r.- łącznie 7 turniejów klasyfikacyjnych raz w miesiącu.

Po_raz_kolejny_pozegnania_nadszedl_czas
Po raz kolejny pożegnania nadszedł czas...

29 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zabrzmiał ostatni szkolny dzwonek dla naszych tegorocznych maturzystów. Na uroczystym apelu społeczność szkolna po żegnała uczniów klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego oraz czwartej technikum informatycznego oraz technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

Wyjazd_na_Miedzynarodowe_Targi_Techniki_Pakowania_Opakowan_Warsaw_Pack_2022
Wyjazd na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2022

Edycja Warsaw Pack 2022 po raz pierwszy była połączona ze znanymi nam targami Packaging Innovation, na które co roku jeździliśmy. Wystawcy chętnie opowiadali naszym uczniom o własnych rozwiązaniach dotyczących innowacji w dziedzinie opakowań oraz z dumą prezentowali swoje maszyny.

Wspieramy_Akcje_Krwiodawstwa
Wspieramy Akcję Krwiodawstwa

Współczesna medycyna nie jest w stanie obejść się bez krwiodawców, którzy są jedynym źródłem bezcennego leku, jakim jest krew ludzka.

Wielkanocna_akcja_charytatywna
Wielkanocna akcja charytatywna

10 kwietnia 2022 r. w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Reszlu odbyła się akcja charytatywna mająca na celu wsparcie młodych uchodźców ukraińskich uczących się w naszej szkole.

Na początku uczniowie Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej przez kilka tygodni przygotowywali własne projekty kartek świątecznych oraz kalendarzy

Matura_probna
Matura próbna

22 kwietnia maturzyści po raz ostatni przystąpili do próbnej matury z matematyki. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich wiadomości przed egzaminem, który już niebawem czeka ich w maju.

Akcja_„_Zonkile”_bo_„_Laczy_nas_pamiec”
Akcja „Żonkile” - bo „Łączy nas pamięć”

19 kwietnia obchodziliśmy 79. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. I, podczas gdy jak co roku na ulicach Warszawy wolontariusze i wolontariuszki rozdawali papierowe żonkile, symbol zbiorowej pamięci o bohaterach i ofiarach powstania w getcie warszawskim

Bezpieczenstwo_odpowiedzialnosc_prawna_nieletnich
Bezpieczeństwo i odpowiedzialność prawna nieletnich

W ramach realizacji programu wychowawczo - profilaktycznego szkoły oraz działań profilaktyczno- edukacyjnych prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie oraz Komisariat Policji w Reszlu czteroosobowa grupa przedstawicieli tychże instytucji przeprowadziła zajęcia dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Bohateroncyberprzemoc
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Urządzenia i Systemy Energetyki Odnawialnej
...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Liceum Ogólnokształcące

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu